NM Regionlag 2019

Velkommen
Bilder NMR 2019

Foto: Frode Andersen, Dag Inge Nordby og Jørn Larsen

Program

Fredag

Kl. 06.00 Frokost
Kl. 09.15 Oppmøte i hallen for lagene
Kl. 09.15 Oppmøte i hallen for dommere (ferdig skiftet til dommeruniform)
Kl. 09.30-09.40 Lagledermøte
Kl. 09.30 Oppstilling alle lag
Kl. 09.45 Åpningsseremoni
Kl. 10.00 Dommermøte (rett etter åpningsseremonien)
Kl. 11.00-19.00 Kamper
Kl. 19.30-21.30 Middag hotellet
Kl. 21.00-22.00 Møte for alle Regionlag trenere, sportssjef og generalsekretær

Lørdag

Kl. 06.00 Frokost hotellet
Kl. 08.40-12.15 Kamper
Kl. 13.00 Cupfinale kvinner
Kl 15.00 Kjendiskampen / underholdning
Kl. 16.30 Cupfinale menn
Kl. 20.00-22.30 Bankett hotellet

Søndag

Kl. 06:00 Frokost hotellet
Kl. 09.00-13.00 Kamper
Kl. 13:00 Finaler Jenter U16
Kl. 14:15 Finaler Gutter U16
Kl. 15.15 Premieseremoni (umiddelbart etter siste finalen)

Kontaktpersoner
OrgAvdEpostTelefon
NVBF
Arrangementskomite
NVBF
Eva Øfstaas
Eva.Ofstaas@volleyball.no
90153508
NVBF
Vibeke Molvik
Vibeke.Molvik@volleyball.no
45273233
NVBF
Marko Milosevic
marko@volleyball.no
95108289
Kontaktpersoner regionlag
Region Agder GU16
Sveinung Berg Olsen
sveinungbo@gmail.com
48203991
Region Agder JU16
Torbjørn Johnsen
t_johnsen1@hotmail.com
93282307
Hordaland Volleyballregion GU16
Runar Hauso Froestad
runarfroestad@hotmail.com
97785319
Hordaland Volleyballregion GU16
Even Skarvatun Måge
evenskarvatun@hotmail.com
95175717
Hordaland Volleyballregion JU16
Agnethe Lie Øyri
agnethe5@hotmail.com
99407719
Hordaland Volleyballregion JU16
Charlotte Eriksen
zmile1000@hotmail.com
41559249
Region Møre og Romsdal GU16
Marcin Gaarder
Marcin.Krzysztof.Gaarden@ekornes.com
46611860
Region Møre og Romsdal JU16
Birgitte Fløystad
birgitte.floystad@gmail.com
91715686
Region Nord GU16
Tord Julius Enevoldsen
tord.enevoldsen@vkbb.no
92254989
Region Nord JU16
Svein Egil Stavem
svein@koch.no
99533129
Region Rogaland GU16
Tomasz Cudny
cudnie2@o2.pl
94119822
Region Rogaland JU16
Hazel Perrens
hazel_margrethe@hotmail.com
97980361
Region Sogn og Fjordane GU16
Arild Undheim
Arild.undheim@forde.kommune.no
41565323
Region Sogn og Fjordane JU16
Ellen Bijsterbosh
kjell_ellen@hotmail.com
99202659
Region Trøndelag GU16
Jon Terje Fossland
jon.terje@fotokompaniet.no
95240061
Region Trøndelag JU16
Jon Terje Fossland
jon.terje@fotokompaniet.no
95240061
Region Øst GU16
Frode Walde
walde5@hotmail.com
46447070
Region Øst JU16
Tomm Hansen
tomm@portrett.no
90183601
NVBF
Teknisk delegert
NVBF
David Cox
david.cox@volleyball.no
94879173
OSI
Teknisk arrangør
OSI
Marte Lund Saga
marte.lundsaga@gmail.com

97413355
DRK
Dommerdelegert
DRK
Thorleif Bjerke
thobje@online.no
48244016
NVBF
Bespisning
NVBF
Malin Mørk
Malin.Mork@volleyball.no
95403962
NVBF
Transport
NVBF
Gunnar Mikal Naas
Gunnar.Naas@volleyball.no
94081994
NVBF
Hotell
NVBF
Beate Sødal
beate.sodal@volleyball.no
95167416
Transport

Busstransport NM Regionlag 2019

NVBF har leid busser fra Comfort Turbuss til å sørge for å transportere lag, dommere og trenere mellom hotellet og hallen under årets NM Regionlag. Her er en oversikt over bussene som er satt opp. Vær obs på at bussene skal gå til disse tidspunktene, så vær ute i god tid.

Kontaktperson NVBF: Gunnar Mikal Naas. Mob: 94 081 994

Fredag 11. januar

Fredag morgen:
Avgang kl. 08:45: Hotel Q33 – Ekeberghallen

Fredag kveld:
Avgang kl. 18:00: Ekeberghallen – Hotell Q33
Avgang kl. 19:15: Ekeberghallen – Hotell Q33

NB! De lagene som ikke spiller siste runde har prioritet på første avgangen og motsatt.

Lørdag 12. januar

Lørdag morgen:
Avgang kl. 07:20: Hotel Q33 – Ekeberghallen
Avgang kl. 08:15: Hotel Q33 – Ekeberghallen

NB! De lagene som skal spille/være funksjonær i første runde har prioritet på første avgangen.

Lørdag kveld:
Avgang ca. kl. 18:30 (rett etter premieutdelingen til Cupfinale herrer) Ekeberghallen – Hotell Q33

Søndag 13. januar

Søndag morgen:
Avgang kl. 07:40: Hotel Q33 – Ekeberghallen
Avgang kl. 08:40: Hotel Q33 – Ekeberghallen

NB! De lagene som skal spille/være funksjonær i første runde har prioritet på første avgangen.

Stem på publikums favorittspiller

Ekeberg Idrettshall

Quality Hotel 33

Samarbeidspartnere

Cloudnames Lerøy Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Frende Forsikring Antidoping Norge Amedia Svane
Cloudnames Lerøy Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Frende Forsikring Antidoping Norge Amedia Svane

Start typing and press Enter to search