Våre landslag Jr. er på tur for å spille EM-kvalifisering!

Jentene er i Kroatia, mens guttene er i Montenegro. Her kommer info om kamptider og spillertropp til lagene.


Link til CEV sin live-score

Velg riktig pulje og velg “Match centre” på siden av den aktuelle kampen.

Jentene er i pulje B, guttene er i pulje H.

Jenter: https://www.cev.eu/national-team/age-group-championships/u19w/#2nd-round

Gutter: https://www.cev.eu/national-team/age-group-championships/u20m/#2nd-round

Dessverre har ikke CEV live-stream til dette mesterskapet.


JR. JENTER

Kamptider:
Fredag 8/4 kl. 20:00: NOR  – SWE
Lørdag 9/4 kl. 20:00: CRO  – NOR
Søndag 10/4 kl. 20:00: SWE  – CRO

Sted: Zadar, KROATIA

Ane Stavem, KFUM Stavanger
Ariel Vaigafa, KFUM Stavanger
Aurora Håkstad, BK Tromsø
Eline Hansen, KFUM Stavanger
Helma Stavem, KFUM Stavanger
Julia Moi Tennøy, KFUM Stavanger
Kaia Markhus Flatekvål, Sandnes BK
Madelen Dahl-Sigurdsen, BK Tromsø
Malin Nummedal Halleraker, Sveio IL
Nora Øvereng, KFUM Volda
Solveig Gladsøy Sunde, SK Rival
Tuva Melund Enevoldsen, Kristiansand Sandvolleyballklubb

Jentene har forberedt seg til EM -kval med base på Olympiatoppen og NIH med blant annet kamper mot OSI og Koll.

 

JR. GUTTER
Kamptider:
Fredag 08/04 kl. 19:00: Montenegro – Norge
Lørdag 09/04 kl. 16:00: Finland -Norge
Søndag 10/04 kl. 16:00: Norge – Slovakia

Sted: Podgorica, Montenegro

Benjamin Utvik, Torvastad IL
Christoffer Førland, Torvastad IL
Eirik Hæve Holmefjord, TIF Viking
Espen Kalvatn Morten, Koll IL
Jan Stefan Haldorsen, Trefl Gdansk
Jens Aasgard, TIF Viking
Lars Kristian Ekeland, TIF Viking
Magnus Dalsbø Ellingsen, BK Tromsø
Max Jørgen Fosselie, Kristiansand Sandvolleyballklubb
Olav Ingebrigtsen, TIF Viking
Oscar Majak Gundersen, Koll IL
Syver Drolsum Klungsøyr, Vikersund IL

 

Samarbeidspartnere

Cloudnames Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Antidoping Norge
Cloudnames Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Antidoping Norge

Start typing and press Enter to search