Kommende helg er det klart for NM U15 i volleyball, når landets beste U15-lag samles i Molde til mesterskap fra 20. til 22. mars.
Arrangørklubben SK Rival gjør seg klare til å ta imot spillere og støtteapparat fra hele landet til en helg fylt med idrettsglede.
SK Rival ønsker alle lag, dommere og publikum hjertelig velkommen til NM15 i vakre Molde. Vi har bestilt strålende vær, fylt opp kiosken, vasket banene, pumpet ballene, og gleder oss til en fin helg med mye god volleyball. Vel møtt!
48 lag i aksjon
Mesterskapet samler 24 jentelag og 24 guttelag, som alle har kvalifisert seg gjennom regionale mesterskap tidligere i sesongen.
Gjennom helgen skal lagene kjempe om NM-titlene i sine klasser – og for mange er dette sesongens store høydepunkt.
Mange kamper og full aktivitet
Med så mange lag på plass blir det et tett kampprogram gjennom hele helgen, der puljespill og sluttspill til slutt skal avgjøre hvem som står igjen som Norgesmestere søndag.
Kampene spilles i Træffhuset (Molde Arena og Rekneshallen) og Idrettens Hus.
Følg mesterskapet
Publikum og interesserte kan følge mesterskapet digitalt:
Kampoppsett og resultater publiseres i Profixio
Mer informasjon
Full oversikt over program, praktisk informasjon og lenker til kampoppsett finner du på arrangørens nettside:



