Nyheter
Generell info
Terminplan
samling-hst-2017

En oversikt over aktiviteten for sesongen 2018-19 i Sydvest finner du på denne linken.

Påmeldingslinker, kampoppsett og resultater finner du i Profixio.
Her er link til Profixio.
Seriekamper: I venstre kolonne i Profixio finner du serieoppsettene i alle divisjoner.
Turneringer: Øverst  i Profixio kan du velge Terminliste og finne en oversikt over alle turneringer i Norge. Om du vil, kan du sortere ut arrangementer  i en region ved å velge denne i Region.  I Terminlista finner du påmeldingslink til turneringer, samt kampoppsett og resultater

Spørsmål?

Dersom du lurer på noe – ta kontakt med regionkonsulent i region Sydvest:

Eva Øfstaas
Tlf: 90153508
E-post: Eva.ofstaas@volleyball.no

Kontaktpersoner

Her finner du en oversikt over alle kontaktpersoner i lavere divisjoner i Region Sydvest.

 

2. div kvinner

Kontaktperson

Epost

Mobiltelefon

FrolandMay Linn Høgenesmaylinnh@yahoo.no476 53 099
GSIHarald Johnsenharaldj_93@hotmail.com471 72 197
KSI 1Yvonne Lee Wongravenyvonne@wongraven.no909 35 949
KSK 1Marianne Reme Kleivanemarianne.reme.kleivane@gmail.com480 05 330
KSK 2Marianne Stray Aasmariannestray@yahoo.no412 09 349
ListerMerete Haugenmeretemor76@hotmail.com414 61 243
Egersund VKIda Kolstøidakkolsto@gmail.com977 50 651
Sandnes VBK Jorunn Jørgensen Dalenejorunnjd@gmail.com476 75 438
KFUM Stavanger 1Hazel Perrenshazel_margrethe@hotmail.com979 80 361
KFUM Stavanger 2Arve Abrahamsenarve.abrahamsen@gmail.com926 06 511
UiSiAmalie Vattøyamalie@hovat.no452 87 701
StraenFieke Verschuerenfverschueren@gmail.com916 92 452
TVN 2Jon Eirik Lisethjon.liseth@hotmail.com454 22 555
Haugesund KFUK-KFUMSveinung Valensveinung.valen@gmail.com952 26 268
VindafjordAnne Berit Tveitantveit@gmail.com416 96 681

2. div menn

Kontaktperson

Epost

Mobiltelefon

Dristug ILSondre Nordåssondre_nordaas@hotmail.no415 09 106
FrolandTor Albert Ovelandtaovel@gmail.com416 32 360
GSIHarald Johnsenharaldj_93@hotmail.com471 72 197
KSITina Småstuentina.smaastuen@gmail.com916 85 627
KSKFrode Thorkildsenfrthorki@broadpark.no907 56 351
Farsund 2Rune GabrielsenGabrielsen99@hotmail.com977 26 998
Sandnes VBKKristine Rørtveitkristine.rortveit@gmail.com905 21 114
Austrått ILHarald Johnsgaardjohnsga@online.no406 26 950
Hinna 1Maxim Kiselnikovmaxim.kiselnikov@wintershall.com948 30 185
StraenOddbjørn Johnsenoddbjoern.johnsen@conocophillips.com
918 02 876
FinnøyVegard Eggebøeg_96@hotmail.com922 29 699
UiSiRolf A. Boitenrolf.a.boiten@gmail.com948 97 065
Randaberg 2Morten Danielsenmort.len@hotmail.com480 09 189
TVNJetmund Berntsenjetm-ber@online.no915 51 997
TorvastadSvein Ove Utviksvein.ove.utvik@gmail.com488 97 395

3.div kvinner Agder

Kontaktperson

Epost

Mobiltelefon

Grimstad VKSvein Erik Tomstadsvein@tomstad.no907 79 920
KSI 2Yvonne Lee Wongravenyvonne@wongraven.no909 35 949
KSK 3Sigbjørn Bergesigbjornb@hotmail.com975 73 879
KSK 4Beate Fosselibefo@vaf.no938 72 287
Søgne ILOlav Eielandoeieland@online.no913 33 949
Mandal VBKAlexander Hovlandalexander@mandalvolley.no977 14 453

3.div menn Agder

Kontaktperson

Epost

Mobiltelefon

Grimstad VKSvein Erik Tomstadsvein@tomstad.no907 79 920
KSK 2Aslak BrekkeAslak@jbrekke.no916 93 675
Søgne ILOlav Eielandoeieland@online.no913 33 949
Mandal VBKMathias Bentsen
mathias_bentsen@hotmail.com

977 46 254

3.div menn Rogaland

Kontaktperson

Epost

Mobiltelefon

Gjesdal ILJens KolbergJens.kolberg@lyse.net413 67 177
Austrått 2Sylvi Moland Johansensylvimj@gmail.com957 08 081
Hinna 2Knut Olav Hettervikknut.olav@hettervik.as951 13 282
KFUM Stavanger SittevolleyballOddbjørn KvammenOddbjorn.Kvammen@Halliburton.com908 35 288
Randaberg 3Hanne TaarlandHanne@geopluss.no995 73 198
Randaberg 4Walter Rausteinwalterraustein@gmail.com990 39 854
VindafjordJon Bjarte Aarekoljbjarta@online.no994 53 325
Satser og gebyrer
latter-ksk

Sesongen 2018-19

Junior:

Deltakelse US-runde: kr 675,- pr lag
Regionmesterskap (RM): kr 1.000,- pr lag
Miniliga: kr 375,- pr lag
Teenvolley: kr. 375,- pr lag

Arrangørklubber får ha med et lag i hver klasse gratis i US-runder, og totalt 4 lag gratis i Mini- og Teen-turneringer.

Senior:

Serieavgift 2.-divisjon: kr 3.500,-
Serieavgift 3.-divisjon: kr 4.500,-

Rankingturnering 2. divisjon: kr 2.500,- pr lag
Rankingturnering 3. divisjon: kr 875,- pr lag

For klubber:

Forbundskontingent for klubb 2000,- pr. år
Regionskontingent for klubb 3000,- pr. år
Klubber som er medlem 1. året 0,-

Skoleturneringer:

Deltakelse MVGS: kr 1000,- pr. lag for lag 1-2, lag 3-10 koster 500,- pr. lag
Deltakelse Ungdomsskolemesterskap: 500,- pr. lag

Dommere – honorar satser:

2.div: 400,- per kamp – 5-settskamp.
3.div: 300,- per kamp – 5-settskamp.

Rankingturnering 2. divisjon 200,- per kamp – 3-settskamp.

Kjøring:

Kr 3​​,50 pe​r km
P​​assasjertillegg kr 1,-​​

Diett:

6timer – 150kr, 9timer – 200kr og 12timer – 300kr

Annen dommerinfo:

Dommer med  utdanning, men ikke godkjent dommeruniform, får kun halvt honorar.

Dersom det enten ikke er satt opp dommer, eller at dommer ikke møter, og det finnes dommer i hallen med godkjent utdanning, skal de ha honorar for de kamper de dømmer. I de tilfellene har ikke dommer krav på reisegodtgjørelse eller diett.

Kontakt oss

NVBF Region Sydvest

Region Sydvest har ansatt regionkonsulent i 100 % stilling.

Kontaktinfo regionkonsulent:
Eva Roald Øfstaas
E-post: eva.ofstaas@volleyball.no
mobil: 901 53 508

STYRET OG KOMITEER

Leder:
Oddbjørn Kvammen, e-post: Oddbjorn.kvammen@halliburton.com , Mob: 908 35 288

Nestleder:

Jens Olav Rydningen, e-post: jens-ola@online.no, Mob: 416 30 959

Styremedlemmer:
Una Trkulja, e-post: unatrk@gmail.com, Mob: 481 03 206
Knut Olav Hettervik, e-post: knut.olav.hettervik@gmail.com, Mob: 951 13 282
Siv Janne Aarrestad, e-post: sivjanneaarrestad@yahoo.no, Mob: 913 86 779
Astrid M. Sletten, e-post: astridmsletten@gmail.com, Mob: 975 67 723
Ole-Johnny Andreassen, e-post: ol-j-an@online.no, Mob: 976 10 536

Varamedlem:

Hilde Skipevåg, e-post: Hilde.skipevaag@hotmail.no, Mob:  900 76 517
Frode Dyrdal, e-post: frode@akkuratD.com, Mob: 950 82 616

Regionstyrets medlemmer representerer følgende klubber:

Oddbjørn Kvammen – KFUM Stavanger
Jens Olav Rydningen – Froland IL
Una Trkulja – Randaberg IL – volleyball
Siv Janne Aarrestad –  Sandnes VBK
Ole Johnny Andreassen – Farsund IL
Knut Olav Hettervik – Hinna Volleyball
Astrid M. Sletten – KFUM Stavanger
Hilde Skipevåg – Vindafjord IL
Frode Dyrdal – KFUM Stavanger

Revisjonskomiteen:

Kjerstin Ropeid
Erling Trondsen

Valgkomiteen:

Jon Rønning – Randaberg IL
Kristine Rørtveit, Sandnes VBK
Jostein Olimstad – Dristug

Kontaktinformasjon NVBF sentralt:

Mail: post@volleyball.no

Samarbeidspartnere

Start typing and press Enter to search