Nyheter
Generell info
Terminplan
samling-hst-2017

En oversikt over aktiviteten for sesongen 2018-19 i Sydvest finner du på denne linken.

Påmeldingslinker, kampoppsett og resultater finner du i Profixio.
Her er link til Profixio.
Seriekamper: I venstre kolonne i Profixio finner du serieoppsettene i alle divisjoner.
Turneringer: Øverst  i Profixio kan du velge Terminliste og finne en oversikt over alle turneringer i Norge. Om du vil, kan du sortere ut arrangementer  i en region ved å velge denne i Region.  I Terminlista finner du påmeldingslink til turneringer, samt kampoppsett og resultater

Spørsmål?

Dersom du lurer på noe – ta kontakt med regionkonsulent i region Sydvest:

Eva Øfstaas
Tlf: 90153508
E-post: Eva.ofstaas@volleyball.no

Kontaktpersoner

Her finner du en oversikt over alle kontaktpersoner i lavere divisjoner i Region Sydvest.

 

2. div kvinner

Kontaktperson

Epost

Mobiltelefon

KSI 1Christer Sund
Tonje Olsen Haga
volleyball_damer@ksisport.no468 17 715
KSI 2Sander Thommesenvolleyball_damer@ksisport.no992 24 294
GSI KangaroosTorleiv Aagsikangaroos@gmail.com974 84 072
KSK 1Torbjørn Johnsent_johnsen1@hotmail.com
932 82 307
KSK 2Maiken Åreskjoldmaiken.areskjold@nav.no404 77 270
ListerMerete Haugenmeretemor76@hotmail.com414 61 243
Sandnes VBKAnne Bertit Flatekvål Asbjørn Skailand
anne.berit.flatekvaal@gmail.com
Asbjorn@go4.no
952 31 559
403 11 977
KFUM Stavanger 1Ingrid Kornberg Simenseningridsimensen@gmail.com909 27 090
KFUM Stavanger 2Elin Gruehagen
Torodd Tennøy
elingruehagen@gmail.com
toroddtennoy@gmail.com
922 10 782
Randaberg 2Anne Karin RavndalAnne.karin.ravndal@stavanger-forum.no970 24 114
UiSiSusanne Weiszennasus_97@icloud.com932 94 652
StraenVibeke Kvalevibeke.kvale@gmail.com930 85 638
Haugesund KFUK-KFUM 1Stein Rullestad
Petter Søreng
str@sandvoldvelde.no
pas@sdir.no
473 72 914
415 19 729
Haugesund KFUK-KFUM 2Stein Rullestad
Petter Søreng
str@sandvoldvelde.no
pas@sdir.no
473 72 914
415 19 729

2. div menn

Kontaktperson

Epost

Mobiltelefon

GSI KangaroosTorleiv Aagsikangaroos@gmail.com974 84 072
KSI 1Reinert Lofthus
Harald Johnsen
volleyball_damer@ksisport.no477 02 959
KSK 1Sjur Kristiansensjur.kr@gmail.com908 64 966
Farsund og Lista IKRune GabrielsenGabrielsen99@hotmail.com977 26 998
Sandnes VBK 1Roald Kluge
Lauri Pilv
roald.kluge@gmail.com
lauripilv@hotmail.com
47334874
StraenHåkon Rugland
Oddbjørn Johnsen
hr@grandworth.com
oddbjoern.johnsen@conocophillips.com
455 14 551
918 02 876
Austrått IL 1Tomasz Cudny
Linda Mickiewicz
cudnie2@o2.pl
mickiewicz.linda@gmail.com>
941 19 822
UiSiOliver Nordly
Per Erik Kvåle
Osin@live.no
per.evo@hotmail.com
953 08 535
Randaberg 2Hanne Taarland
Chris Denut
Hanne@geopluss.no
cdenut@gmail.com
995 73 198
480 70 046
Gjesdal ILNils Bjørnar Øfstaas
Jens Kolberg
nilbof@gjesdalskolen.com
Jens.kolberg@lyse.net
976 67 213
413 67 177
Hinna 1Knut Olav Hettervikknut.olav@hettervik.as
knut.olav@hettervik.as
951 13 282
Torvastad ILSvein Ove Utviksvein.ove.utvik@gmail.com488 97 395

3.div kvinner Agder

Kontaktperson

Epost

Mobiltelefon

KSK 3Terje Sannarnesterje@ranknr1.no402 20 966
Grimstad VK 1Glenn Salvesenglenndermann@hotmail.com413 25 953
Farsund og Lista IKRune GabrielsenGabrielsen99@hotmail.com977 26 998
Vigør FKDag Ulebergduleberg@gmail.com482 22 715

3.div menn Agder

Kontaktperson

Epost

Mobiltelefon

Mandal VBK 1Alexander Hovlandalexander@mandalvolley.no
977 14 453
Søgne ILKristian Eieland
Olav Eieland
Keieland@online.no
oeieland@online.no
913 72 129
913 33 949
Grimstad VK 1Glenn Salvesenglenndermann@hotmail.com413 25 953
Grimstad VK 2Glenn Salvesenglenndermann@hotmail.com413 25 953
KSK 2Marianne Stray Aas
Sondre Finne
mariannestray@yahoo.no
41209349
KSI 2Aleksander Ose
Halvor Vaaje
volleyball_herrer@ksisport.no932 85 867

3.div kvinner Rogaland

Kontaktperson

Epost

Mobiltelefon

Randaberg 3Anne Karin RavndalAnne.karin.ravndal@stavanger-forum.no970 24 114
Gjesdal ILLeif Lauvåsleif.lauvas@vegvesen.no416 01 287
UiSiSusanne Weiszennasus_97@icloud.com932 94 652
Austrått ILBjørn SundeBjorn.sunde@modena.no971 54 126
Sandnes VBK 3Kristine Rørtveit
Lisa Nådland
kristine.rortveit@sus.no
lisa.naadland@gmail.com
905 21 114
KopervikHåkon Larsenhconlarsen@gmail.com952 88 801

3.div menn Rogaland

Kontaktperson

Epost

Mobiltelefon

Hinna 2Helge Øvstedalhelgeovstedal@lyse.net951 67 356
Hinna 3Knut Olav Hettervik
Tomasz Pilarzyc
knut.olav@hettervik.as
pimasu@wp.pl
951 13 282
Austrått ILTomasz Cudnycudnie2@o2.pl941 19 822
KFUM Stavanger SittevolleyballOddbjørn KvammenOddbjorn.Kvammen@Halliburton.com908 35 288
Sandnes VBK 3Roald Klugeroald.kluge@gmail.com473 34 874
Satser og gebyrer
latter-ksk

Sesongen 2018-19

Junior:

Deltakelse US-runde: kr 675,- pr lag
Regionmesterskap (RM): kr 1.000,- pr lag
Miniliga: kr 375,- pr lag
Teenvolley: kr. 375,- pr lag

Arrangørklubber får ha med et lag i hver klasse gratis i US-runder, og totalt 4 lag gratis i Mini- og Teen-turneringer.

Senior:

Serieavgift 2.-divisjon: kr 3.500,-
Serieavgift 3.-divisjon: kr 4.500,-

Rankingturnering 2. divisjon: kr 2.500,- pr lag
Rankingturnering 3. divisjon: kr 875,- pr lag

For klubber:

Forbundskontingent for klubb 2000,- pr. år
Regionskontingent for klubb 3000,- pr. år
Klubber som er medlem 1. året 0,-

Skoleturneringer:

Deltakelse MVGS: kr 1000,- pr. lag for lag 1-2, lag 3-10 koster 500,- pr. lag
Deltakelse Ungdomsskolemesterskap: 500,- pr. lag

Dommere – honorar satser:

2.div: 400,- per kamp – 5-settskamp.
3.div: 300,- per kamp – 5-settskamp.

Rankingturnering 2. divisjon 200,- per kamp – 3-settskamp.

Kjøring:

Kr 3​​,50 pe​r km
P​​assasjertillegg kr 1,-​​

Diett:

6timer – 150kr, 9timer – 200kr og 12timer – 300kr

Annen dommerinfo:

Dommer med  utdanning, men ikke godkjent dommeruniform, får kun halvt honorar.

Dersom det enten ikke er satt opp dommer, eller at dommer ikke møter, og det finnes dommer i hallen med godkjent utdanning, skal de ha honorar for de kamper de dømmer. I de tilfellene har ikke dommer krav på reisegodtgjørelse eller diett.

Kontakt oss
  • Eva Øfstaas
    Eva Øfstaas Avdeling arrangement og konkurranse

    TLF: 90 15 35 08

NVBF Region Sydvest

Region Sydvest har ansatt regionkonsulent i 100 % stilling.

Kontaktinfo regionkonsulent:
Eva Roald Øfstaas
E-post: eva.ofstaas@volleyball.no
mobil: 901 53 508

STYRET OG KOMITEER

Leder:
Oddbjørn Kvammen, e-post: Oddbjorn.kvammen@halliburton.com , Mob: 908 35 288

Nestleder:

Jens Olav Rydningen, e-post: jens-ola@online.no, Mob: 416 30 959

Styremedlemmer:
Una Trkulja, e-post: unatrk@gmail.com, Mob: 481 03 206
Knut Olav Hettervik, e-post: knut.olav.hettervik@gmail.com, Mob: 951 13 282
Siv Janne Aarrestad, e-post: sivjanneaarrestad@yahoo.no, Mob: 913 86 779
Astrid M. Sletten, e-post: astridmsletten@gmail.com, Mob: 975 67 723
Ole-Johnny Andreassen, e-post: ol-j-an@online.no, Mob: 976 10 536

Varamedlem:

Hilde Skipevåg, e-post: Hilde.skipevaag@hotmail.no, Mob:  900 76 517
Frode Dyrdal, e-post: frode@akkuratD.com, Mob: 950 82 616

Regionstyrets medlemmer representerer følgende klubber:

Oddbjørn Kvammen – KFUM Stavanger
Jens Olav Rydningen – Froland IL
Una Trkulja – Randaberg IL – volleyball
Siv Janne Aarrestad –  Sandnes VBK
Ole Johnny Andreassen – Farsund IL
Knut Olav Hettervik – Hinna Volleyball
Astrid M. Sletten – KFUM Stavanger
Hilde Skipevåg – Vindafjord IL
Frode Dyrdal – KFUM Stavanger

Revisjonskomiteen:

Kjerstin Ropeid
Erling Trondsen

Valgkomiteen:

Jon Rønning – Randaberg IL – jonro@online.no
Kristine Rørtveit, Sandnes VBK – kristine.rortveit@sus.no
Jostein Olimstad – Dristug – josteinolimstad@hotmail.com

Kontaktinformasjon NVBF sentralt:

Mail: post@volleyball.no

Samarbeidspartnere

Cloudnames Calanus Oil Lerøy Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Frende Forsikring Antidoping Norge Amedia Svane
Cloudnames Calanus Oil Lerøy Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Frende Forsikring Antidoping Norge Amedia Svane

Start typing and press Enter to search