Kampoppsett for Mizunoligaen og 1.divisjon 2019-2020

Mangler vil bli oppdatert så snart det er klart. Endringer kan forekomme, kontaktpersoner for lag vil da bli informert.

Bruk søkefeltet for å sortere ut kampene til ønsket lag.

Dersom det oppdages feil, vennligst gi beskjed til [email protected]

Mizunoligaen Kvinner 2019-2020

KvinnerDatoHjemmelagBortelagKlokkeslettHall
105/10/2019BK TromsøRandaberg16:30Tromsøhallen
105/10/2019Oslo VolleyKoll16:00Nydalshallen
105/10/2019NTNUIFørde12:00Dragvoll
106/10/2019NTNUIRandaberg12:00Dragvoll
105/10/2019KFUM VoldaTIF Viking14:00Voldahallen
106/10/2019KFUM VoldaFørde12:00Voldahallen
212/10/2019KFUM VoldaRandaberg16:00Voldahallen
213/10/2019FørdeRandaberg13:30Førdehuset
212/10/2019KollNTNUI16:00Kringsjåhallen
213/10/2019Oslo VolleyNTNUI13:00Nydalshallen
219/10/2019RandabergTIF Viking13:30Randaberghallen
8.delsfinale NM19.-20.10
326/10/2019FørdeOslo Volley13:30Førdehuset
327/10/2019TIF VikingOslo Volley17:00Stemmemyren
326/10/2019RandabergKoll14:30Randaberghallen
327/10/2019TVNKoll14:00Suldalshallen
326/10/2019KFUM VoldaBK Tromsø14:00Voldahallen
327/10/2019NTNUIBK Tromsø13:00Dragvoll
402/11/2019RandabergFørde13:30Randaberghallen
402/11/2019BK TromsøOslo Volley14:00Tromsøhallen
403/11/2019NTNUITIF Viking16:00Dragvoll
403/11/2019TVNFørde14:00Suldalshallen
Kvartfinale NM 9.-10.11
516/11/2019KollOslo Volley?
516/11/2019KFUM VoldaNTNUI18:00Voldahallen
516/11/2019TIF VikingFørde13:00Stemmemyren
516/11/2019TVNBK Tromsø17:00Suldalshallen
517/11/2019RandabergBK Tromsø13:30Randaberghallen
623/11/2019KFUM VoldaOslo Volley14:00Voldahallen
623/11/2019BK TromsøFørde14:00Tromsøhallen
623/11/2019TIF VikingKoll11:00Stemmemyren
10/12/2019TVNTIF Viking18:00Stemmemyren
Semifinale NM30.11-01.12 / 7.-8.12
714/12/2019BK TromsøKFUM Volda14:00Tromsøhallen
715/12/2019NTNUIOslo Volley17:00Dragvoll
714/12/2019FørdeKoll13:30Førdehuset
715/12/2019TIF VikingRandaberg15:00Stemmemyren
Finale NM11.01
818/01/2020BK TromsøNTNUI18:00Tromsøhallen
818/01/2020FørdeKFUM Volda13:30Førdehuset
819/01/2020TIF VikingKFUM Volda15:00Stemmemyren
818/01/2020Oslo VolleyRandaberg13:00Nydalshallen
819/01/2020KollRandabergKringsjåhallen
25/01/2020BK TromsøKoll15:30Tromsøhallen
901/02/2020KFUM VoldaKoll14:00Voldahallen
902/02/2020NTNUIKoll13:00Dragvoll
901/02/2020RandabergOslo Volley13:30Randaberghallen
902/02/2020TVNOslo Volley12:00Suldalshallen
901/02/2020FørdeTIF Viking13:30Førdehuset
1008/02/2020FørdeNTNUI13:30Førdehuset
1009/02/2020TIF VikingNTNUI15:00Stemmemyren
1008/02/2020RandabergKFUM Volda13:30Randaberghallen
1009/02/2020TVNKFUM Volda14:00Suldalshallen
1008/02/2020Oslo VolleyBK Tromsø16:00Nydalshallen
1009/02/2020KollBK Tromsø12:00Kringsjåhallen
1315/02/2020TVNRandaberg17:00Suldalshallen
1115/02/2020Oslo VolleyFørde13:00Nydalshallen
1116/02/2020KollFørde12:00Kringsjåhallen
1115/02/2020NTNUIKFUM Volda14:00Dragvoll
1115/02/2020BK TromsøTIF Viking16:30Tromsøhallen
1222/02/2020TVNNTNUI15:00Suldalshallen
1223/02/2020RandabergNTNUI13:30Randaberghallen
1222/02/2020Oslo VolleyTIF Viking16:00Nydalshallen
1223/02/2020KollTIF Viking12:00Kringsjåhallen
1329/02/2020KollKFUM Volda16:00Kringsjåhallen
1301/03/2020Oslo VolleyKFUM Volda13:00Nydalshallen
1329/02/2020FørdeBK Tromsø13:30Førdehuset
1301/03/2020TIF VikingBK Tromsø15:00Stemmemyren

Mizunoligaen Menn 2019-2020

MennDatoHjemmelagBortelagKlokkeslettHall
105/10/2019BK TromsøRandaberg14:00Tromsøhallen
105/10/2019AskimKoll14:00Askimhallen
105/10/2019NTNUIFørde14:00Dragvoll
106/10/2019OSIFørde14:00Domus Athletica
212/10/2019TIF VikingAskim13:00Stemmemyren
213/10/2019FørdeAskim16:00Førdehuset
212/10/2019RandabergKoll14:30Randaberghallen
213/10/2019TVNKoll14:00Suldalshallen
212/10/2019OSIBK Tromsø15:00Domus Athletica
213/10/2019NTNUIBK Tromsø14:00Dragvoll
219/10/2019RandabergTIF Viking16:00Randaberghallen
8.delsfinale NM19.-20.10
326/10/2019BK TromsøTIF Viking16:00Tromsøhallen
326/10/2019FørdeKoll16:00Førdehuset
327/10/2019AskimOSI14:00Askimhallen
402/11/2019OSITIF Viking15:00Domus Athletica
403/11/2019NTNUITIF Viking12:00Dragvoll
402/11/2019RandabergFørde16:00Randaberghallen
403/11/2019TVNFørde17:00Suldalshallen
402/11/2019BK TromsøAskim16:30Tromsøhallen
403/11/2019KollAskim
Kvartfinale NM9.-10.11
516/11/2019KollNTNUI
517/11/2019OSINTNUI15:00Domus Athletica
516/11/2019TVNBK Tromsø14:00Suldalshallen
517/11/2019RandabergBK Tromsø16:00Randaberghallen
516/11/2019TIF VikingFørde15:00Stemmemyren
623/11/2019NTNUIRandaberg16:00Dragvoll
624/11/2019OSIRandaberg15:00Domus Athletica
623/11/2019BK TromsøFørde16:30Tromsøhallen
623/11/2019TIF VikingKoll13:00Stemmeyren
624/11/2019AskimNTNUI14:00Askimhallen
10/12/2019TVNTIF Viking20:00Stemmemyren
Semifinale NM30.11-01.12
Semifinale NM7.-8.12
714/12/2019BK TromsøKoll16:30Tromsøhallen
714/12/2019OSIAskim13:00Domus Athletica
714/12/2019FørdeRandaberg16:00Førdehuset
715/12/2019TIF VikingRandaberg17:00Stemmemyren
715/12/2019NTNUIOSI13:00Dragvoll
Finale NM11.01
818/01/2020FørdeOSI16:00Førdehuset
819/01/2020TIF VikingOSI17:00Stemmemyren
819/01/2020AskimRandaberg14:00Askimhallen
818/01/2020KollRandaberg19:00Kringsjåhallen
818/01/2020BK TromsøNTNUI15:30Tromsøhallen
MVGS NCC25/01/2020
26/01/2020
901/02/2020KollOSI16:00Kringsjåhallen
902/02/2020NTNUIKoll15:00Dragvoll
901/02/2020RandabergAskim16:00Randaberghallen
902/02/2020TVNAskim15:00Suldalshallen
901/02/2020FørdeTIF Viking16:00Førdehuset
1008/02/2020FørdeNTNUI16:00Førdehuset
1009/02/2020TIF VikingNTNUI17:00Stemmemyren
1008/02/2020RandabergOSI16:00Randaberghallen
1009/02/2020TVNOSI17:00Suldalshallen
1008/02/2020AskimBK Tromsø14:00Askimhallen
1009/02/2020KollBK Tromsø14:30Kringsjåhallen
1115/02/2020TVNRandaberg14:00Suldalshallen
1115/02/2020AskimFørde14:00Askimhallen
1116/02/2020KollFørde14:30Kringsjåhallen
1115/02/2020BK TromsøOSI14:00Tromsøhallen
1222/02/2020TVNNTNUI17:00Suldalshallen
1223/02/2020RandabergNTNUI16:00Randaberghallen
1222/02/2020AskimTIF Viking14:00Askimhallen
1223/02/2020KollTIF Viking14:30Kringsjåhallen
1329/02/2020NTNUIAskim12:00Dragvoll
1301/03/2020OSIKoll13:00Domus Athletica
1329/02/2020FørdeBK Tromsø16:00Førdehuset
1301/03/2020TIF VikingBK Tromsø17:00Stemmemyren

1.divisjon Kvinner 2019-2020

KvinnerDatoHjemmelagBortelagKlokkeslettHall
16.delsfinale NM5.-6.10
113/10/2019 - flyttes
BSIBlindheim??
112/10/2019ØksilNTNUI 217:00Øksneshallen
112/10/2019TVN 2Skjetten14:00Suldalshallen
113/10/2019SandnesSkjetten16:00Giskehallen
112/10/2019 - flyttes?TIF Viking 2Blindheim??
219/10/2019NTNUI 2TIF Viking 215:00Dragvoll
219/10/2019BlindheimBSI15:00Blindheimshallen
219/10/2019ØksilOSI18:00Øksneshallen
8.delsfinale NM19.-20.10
326/10/2019TIF Viking 2OSI13:00Stemmemyren
327/10/2019BSIOSI15:00Stemmemyren
326/10/2019BlindheimSkjetten15:00Blindheimshallen
326/10/2019ØksilSandnes14:00Øksneshallen
402/11/2019BSITIF Viking 2(?)(?)
403/11/2019NTNUI 2BSI14:00Dragvoll
402/11/2019TVN 2Blindheim17:00Suldalshallen
403/11/2019SandnesBlindheim16:00Giskehallen
402/11/2019SkjettenØksil15:00Skårerhallen
403/11/2019OSIØksil11:00Domus Athletica
409/11/2019ØksilBSI17:00Øksneshallen
Kvartfinale NM9.-10.11
516/11/2019SkjettenNTNUI 212:00Skjettenhallen
517/11/2019OSINTNUI 213:00Domus Athletica
516/11/2019TIF Viking 2Sandnes17:00Stemmemyren
517/11/2019BSISandnes13:00Søreidehallen
516/11/2019ØksilBlindheim17:00Øksneshallen
623/11/2019SkjettenSandnes13:00Skårerhallen
624/11/2019OSISandnes11:00Domus Athletica
623/11/2019BlindheimNTNUI 216:00Blindheimshallen
623/11/2019BSIØksil15:00Stemmemyren
624/11/2019TIF Viking 2Øksil15:00Stemmemyren
730/11/2019SandnesTIF Viking 216:00Giskehallen
701/12/2019TVN 2TIF Viking 217:00Suldalshallen
701/12/2019NTNUI 2Skjetten15:00Dragvoll
Semifinale NM30.11-01.12
807/12/2019BlindheimTIF Viking 216:00Blindheimshallen
807/12/2019TVN 2Øksil14:00Suldalshallen
808/12/2019SandnesØksil12:15Giskehallen
807/12/2019SkjettenOSIFlyttes til ukedag?
Semifinale NM7.-8.12
914/12/2019OSIBlindheim11:00Domus Athletica
915/12/2019SkjettenBlindheim13:00Skårerhallen
915/12/2019NTNUI 2Øksil11:00Dragvoll
904/01/2019ØksilTIF Viking 217:00Øksneshallen
Finale NM11.01
1018/01/2020TIF Viking 2Skjetten13:00Stemmemyren
1019/01/2020BSISkjetten19:00 (?)Stemmeyren
1019/01/2020BlindheimOSI14.15Blindheimshallen
1018/01/2020NTNUI 2Sandnes13:00Dragvoll
1101/02/2020TVN 2OSI20:00Suldalshallen
1102/02/2020SandnesOSI16:00Giskehallen
1101/02/2020BSINTNUI 213:00Stemmemyren
1102/02/2020TIF Viking 2NTNUI 215:00Stemmemyren
1208/02/2020BlindheimØksil16:00Blindheimshallen
1209/02/2020OSISkjetten14:00Domus Athletica
1208/02/2020TVN 2BSI14:00Suldalshallen
1209/02/2020SandnesBSI16:00Giskehallen
1315/02/2020NTNUI 2Blindheim12:00Dragvoll
1316/02/2020OSITIF Viking 212:00Domus Athletica
1315/02/2020SkjettenTIF Viking 213:00Skjettenhallen
1316/02/2020TVN 2Sandnes17:00Suldalshallen
1422/02/2020TVN 2NTNUI 211:00Suldalshallen
1423/02/2020SandnesNTNUI 216:00Giskehallen
1422/02/2020SkjettenBSI15:00Skjettenhallen
1423/02/2020OSIBSI14:00Domus Athletica
1528/02/2020TIF Viking 2BSI(?)(?)
1529/02/2020NTNUI 2OSI16:00Dragvoll
1529/02/2020ØksilSkjetten17:00Øksneshallen
1529/02/2020BlindheimSandnes16:00Blindheimshallen

1.divisjon Menn 2019-2020

MennDatoHjemmelagBortelagKlokkeslettHall
16.delsfinale NM5.-6.10
112/10/2019TIF Viking 2BK Tromsø 215:00Stemmemyren
113/10/2019SotraBK Tromsø 215:00Sotra Arena
112/10/2019VestliTorvastad15:00Stovnerhallen
113/10/2019AskerTorvastad13:00Nesøya
113/10/2019Førde 2Spirit Lørensk11:00Førdehuset
217/10/2019Spirit LørenskAsker19:30Skårerhallen
219/10/2019NTNUI 2TIF Viking 213:00Dragvoll
219/10/2019BK Tromsø 2Førde 218:00Gyllenborghallen
220/10/2019Førde 2BK Tromsø 212:00Gyllenborghallen
219/10/2019OSI 2Vestli13:00Domus Athletica
2vekedagTVN 2Torvastad
8.delsfinale NM19.-20.10
326/10/2019BK Tromsø 2Spirit Lørensk13:30Tromsøhallen
326/10/2019TIF Viking 2OSI 215:00Stemmemyren
327/10/2019SotraOSI 215:00Sotra Arena
326/10/2019Førde 2Torvastad11:00Førdehuset
326/10/2019VestliNTNUI 215:00Stovnerhallen
327/10/2019AskerNTNUI 214:00Nesøya
330/10/2019TIF Viking 2Sotra??
402/11/2019TVN 2Førde 214:00Suldalshallen
403/11/2019TorvastadFørde 214:00Torvastad Arena
402/11/2019BK Tromsø 2Asker11:30Tromsøhallen
402/11/2019OSI 2Sotra13:00Domus Athletica
403/11/2019VestliSotra12:00Stovnerhallen
402/11/2019Spirit LørenskVestli12:00Skårerhallen
403/11/2019OSI 2Spirit Lørensk13:00Domus Athletica
Kvartfinale NM9.-10.11
516/11/2019Spirit LørenskNTNUI 215:00Skjettenhallen
517/11/2019OSI 2NTNUI 211:00Domus Athletica
516/11/2019AskerBK Tromsø 214:00Nesøya
517/11/2019Spirit LørenskBK Tromsø 2avventer halltid
516/11/2019TIF Viking 2Førde 211:00Stemmemyren
517/11/2019SotraFørde 213:00Sotra Arena
516/11/2019TorvastadVestli15:00Torvastad Arena
517/11/2019TVN 2Vestli14:00Suldalshallen
623/11/2019BK Tromsø 2Vestli11:30Tromsøhallen
623/11/2019Spirit LørenskTorvastad16:00Skårerhallen
624/11/2019OSI 2Torvastad13:00Domus Athletica
623/11/2019SotraAsker15:00Sotra Arena
624/11/2019TIF Viking 2Asker17:00Stemmemyren
730/11/2019AskerVestli14:00Nesøya
701/12/2019TorvastadSotra14:00Torvastad Arena
730/11/2019TVN 2Sotra14:00Suldalshallen
701/12/2019TVN 2TIF Viking 214:00Suldalshallen
730/11/2019TorvastadTIF Viking 215:00Torvastad Arena
701/12/2019NTNUI 2OSI 213:00Dragvoll
Semifinale NM30.11-01.12
807/12/2019AskerSpirit Lørensk14:00Nesøya
807/12/2019VestliFørde 215:00Stovnerhallen
808/12/2019OSI 2Førde 212:00Domus Athletica
807/12/2019OSI 2TIF Viking 214:00Domus Athletica
808/12/2019VestliTIF Viking 213:00Stovnerhallen
807/12/2019TorvastadBK Tromsø 214:00Torvastad Arena
808/12/2019TVN 2BK Tromsø 214:00Suldalshallen
808/12/2019NTNUI 2Spirit Lørensk13:00Dragvoll
Semifinale NM7.-8.12
914/12/2019BK Tromsø 2OSI 211:30Tromsøhallen
914/12/2019Førde 2Asker11:00Førdehuset
914/12/2019TIF Viking 2Spirit Lørensk13:00Søreidehallen
915/12/2019SotraSpirit Lørensk17:00Sotra Arena
915/12/2019NTNUI 2Torvastad15:00Dragvoll
915/12/2019Spirit LørenskOSI 216:00Skårerhallen
925/01/2019BK Tromsø 2Sotra13:00Tromsøhallen
Finale NM11.01
10UkedagVestliSpirit LørenskStovnerhallen
1018/01/2020AskerOSI 214:00Nesøya
1018/01/2020BK Tromsø 2Torvastad13:00Tromsøhallen
1018/01/2020Førde 2Sotra11:00Førdehuset
1018/01/2020TIF Viking 2NTNUI 215:00Stemmemyren
1019/01/2020SotraNTNUI 215:00Sotra Arena
10UkedagVestliAskerStovnerhallen
1101/02/2020TVN 2Spirit Lørensk18:00Suldalshallen
1102/02/2020TorvastadSpirit Lørensk14:00Torvastad Arena
1101/02/2020OSI 2Asker12:00Domus Athletica
1101/02/2020SotraVestli15:00Sotra Arena
1102/02/2020TIF Viking 2Vestli17:00Stemmemyren
1101/02/2020Førde 2NTNUI 211:00Førdehuset
1102/02/2020NTNUI 2Førde 212:00Førdehuset
1209/02/2020TorvastadAsker14:00Torvastad Arena
1208/02/2020TVN 2Asker17:00Suldalshallen
1208/02/2020Førde 2TIF Viking 211:00Førdehuset
1209/02/2020SotraTIF Viking 219:00 (?)Stemmemyren (?)
1208/02/2020BK Tromsø 2NTNUI 218:00Gyllenborghallen
1209/02/2020NTNUI 2BK Tromsø 212:00Gyllenborghallen
1208/02/2020VestliOSI 215:00Stovnerhallen
1315/02/2020TorvastadOSI 215:00Torvastad Arena
1316/02/2020TVN 2OSI 214:00Suldalshallen
1315/02/2020Spirit LørenskFørde 216:00Skjettenhallen
1316/02/2020AskerFørde 213:00Nesøya
1316/02/2020NTNUI 2Sotra12:00Dragvoll
1315/02/2019BK Tromsø 2TIF Viking 211:30Tromsøhallen
1315/02/2020NTNUI 2Vestli16:00Dragvoll
1422/02/2020TVN 2NTNUI 213:00Suldalshallen
1423/02/2020TorvastadNTNUI 214:00Torvastad Arena
1422/02/2020Spirit LørenskTIF Viking 212:00Skjettenhallen
1423/02/2020AskerTIF Viking 213:00Nesøya
1422/02/2020AskerSotra14:00Nesøya
1423/02/2020Spirit LørenskSotra12:00Skårerhallen
1423/02/2020OSI 2BK Tromsø 212:00Domus Athletica
1422/02/2020VestliBK Tromsø 215:00Stovnerhallen
1529/02/2020NTNUI 2Asker14:00Dragvoll
1529/02/2020Førde 2Vestli11:00Førdehuset
1529/02/2020TIF Viking 2Torvastad15:00Stemmemyren
1501/03/2020SotraTorvastad15:00Sotra Arena
1501/03/2020Førde 2OSI 212:00Førdehuset

Samarbeidspartnere

Cloudnames Calanus Oil Lerøy Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Tine Frende Forsikring Antidoping Norge Amedia
Cloudnames Calanus Oil Lerøy Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Tine Frende Forsikring Antidoping Norge Amedia

Start typing and press Enter to search