Vil du spille volleyball?

Har du lyst til å spille volleyball, sandvolleyball eller paravolley i en klubb? Da må du bli medlem.

Våre klubber har både unge og litt eldre medlemmer som deler en felles lidenskap – volleyball og sandvolleyball. Klubbene er på utkikk etter nye personer som ønsker å spille, bli trenere, blåse i dommerfløyten eller som kan koke kaffe og steke vafler. Kom og bli med!

Klubbene arbeider hver eneste dag for at medlemmene skal ha et godt treningstilbud og få muligheten for delta i konkurranser. NVBF har ca. 350 klubber lokalisert rundt om i hele landet. Noen klubber har mange medlemmer med både aktive barne-, junior- og seniorlag, mens andre består av ett eller to lag som trener en gang i uken. Ønsker du å bli medlem tar du direkte kontakt med klubben. Klubben vil hjelpe deg slik at ditt medlemskap blir registrert.

Finn din nærmeste klubb

Lyst til å spille minivolley?

Her finner du et kart som viser alle våre medlemsklubber som tilbyr minivolleyball. Minivolley spilles av barn i alderen ca. 6-13 år. Kartmarkøren viser hvilken by eller bygd klubben har tilhørighet, men den viser ikke eksakt adresse. Du finner kontaktinformasjon til den enkelte klubb via linken under kartet.

Kontaktinformasjon til klubben finner du i skjemaet lengre ned på siden.

Fant du ikke en klubb i ditt nærmiljø? Ta gjerne kontakt med oss hvis du ønsker å starte opp en klubb i ditt lokalmiljø. Vi bidrar gjerne med vår erfaring i oppstarten. Kontakt oss på kompetanse@volleyball.no.

Lyst til å spille teenvolley?

Teenvolley passer perfekt for deg som er ungdom og har spilt lite eller er nybegynner på volleyballbanen.

Her finner du et kart som viser alle våre medlemsklubber som tilbyr teenvolleyball. Kartmarkøren viser hvilken by eller bygd klubben har tilhørighet, men den viser ikke eksakt adresse. Du finner kontaktinformasjon til den enkelte klubb via linken under kartet.

Kontaktinformasjon til klubben finner du i skjemaet lengre ned på siden.

Fant du ikke en klubb i ditt nærmiljø? Ta gjerne kontakt med oss hvis du ønsker å starte opp en klubb i ditt lokalmiljø. Vi bidrar gjerne med vår erfaring i oppstarten. Kontakt oss på kompetanse@volleyball.no.

Her er oversikten over de klubber som deltar med lag i ungdomsserien.

I ungdomsserien spiller man tradisjonell 6`volley. Noen klubber har lag både for gutter og jenter i klassene U15, U17 og U19, mens andre kanskje har bare ett lag i en aldersklasse, Vi oppfordrer deg til å kontakte klubben på ditt hjemsted direkte for å finne ut hvilke tilbud de har.

Kartmarkøren viser hvilken by eller bygd klubben har tilhørighet, men den viser ikke eksakt adresse. Du finner kontaktinformasjon til den enkelte klubb via linken under kartet.

Kontaktinformasjon til klubben finner du i skjemaet lengre ned på siden.

Fant du ikke en klubb i ditt nærmiljø? Ta gjerne kontakt med oss hvis du ønsker å starte opp en klubb i ditt lokalmiljø. Vi bidrar gjerne med vår erfaring i oppstarten. Kontakt oss på kompetanse@volleyball.no.

KlubbKontaktpostKommune
Alta IFeidisine@gmail.comAlta
Alvidra, ILvolleyball@alvidra.noAlver
Anker Volley ILa-waage@hotmail.comOslo
Asker Fleridrettslagasker.fleridrettslag@gmail.comAsker
Asker Skiklubbkasserervolleyasker@gmail.comAsker
Askim Volleyballklubbpost@askimvolley.noIndre Østfold
Askvoll og Holmedal ILbjaaneshelge@gmail.comAskvoll
Askøy Volleyballklubbmoniqabb@live.noAskøy
Austevoll Idrettsklubbpost@aik.noAustevoll
Austrått ILleder.volleyball@austraattil.noSandnes
Bakke IFhenrik.birkeland@politiet.noFlekkefjord
Balestrand ILpost@balestrand-il.noSogndal
Bergkameratene-Volleyballkare.lindteigen@oneco.noKongsberg
BI Athleticsleder@biathletics.noOslo
Birkenes ILeieland@outlook.comBirkenes
Bislett Volleystyret@bislett.netOslo
Bjerke Volleyballklubbchyxz_marie@hotmail.comOslo
BK Tromsø -Volleyballpost@bktromso.noTromsø
Blindern Stud.hjem IFidrettsforeningenbs@gmail.comOslo
Blindheim ILpost@blindheim.idrett.noÅlesund
Blussuvoll Volleyballklubbleder@blussuvoll.noTrondheim
Bodø Volleystyrebodovolley@gmail.comBodø
Bokn ILpost@boknil.noBokn
Borgen ILjensjb@gmail.comUllensaker
BOSI - Bodø Studentenes Idrettslagbodostudentidrett@gmail.com; adrian.k.reftun@gmail.comBodø
Breimsbygda ILjorgen.veien@gmail.comGloppen
Bryggen Ballklubbamelie.foyen@gmail.comBergen
Brønnøysund ILlakatosh19@gmail.comBrønnøy
Brøstadbotn Idrettslagvolleyball@brostadbotn-il.noDyrøy
BSIvolleyball@bsi.noBergen
Bygland ILpost@bygland-il.noBygland
Byåsen ILleif.lande1@gmail.comTrondheim
Bø IL1932bo.il@gmail.com
Christiania Ballklubbosman_ucbas@hotmail.comOslo
Dale ILbrage.97@hotmail.comFjaler
Dirdal Idrettsslagdirdalil@gmail.comGjesdal
Dombås ILmorten.flateng@relacom.asDovre
Drammen Tamil Sportsklubbrameh.it@hotmail.comDrammen
Dristug, ILstig.gjovland.tveit@tvedestrand.vgs.noÅmli
DVERGSNES SPORTSKLUBBpost@dvergsnessk.noKristiansand
Egersund Volleyballklubbidakkolsto@gmail.comEigersund
Eidekameratene ILfreddyroed@gmail.comGrimstad
Eidfjord ILc.bouvain@eidfjord.netEidfjord
Eidsvåg Idrettslagivar.oyen22@outlook.comMolde
Eidsvåg ILallidrett@eil.noBergen
Eikanger ILolavskaar@hotmail.comAlver
Ekko/Aureosen ILpost@ekkoaureosen.noMolde
Ellingsøy Volleyballklubbvibekehildre@gmail.comÅlesund
Elverumstudentenes ILelverumstudentidrett@hotmail.comElverum
Everest sport klubbeverest_2001@hotmail.comOslo
Farsund og Lista Idrettsklubbpost@flik.noFarsund
Fiksdal ILnakkenpetra@gmail.comVestnes
Finnsnes Volleyballklubblarsen.bv@gmail.comSenja
Finnøy ILfilaktivitet@gmail.comStavanger
Finnås Sportsklubbpost@sportsklubben.noBømlo
Finstad Spkltat@sneisrud.noEidsvoll
Fjellhug/Vereide ILbirte.fossheim@gmail.comGloppen
Fjellmann ILilfjellmann@gmail.comOrkland
Flatås Idrettslagleder.volley@flatas.no; erik@riis-johansen.netTrondheim
Flekkefjord Volleyballklubbhelene.sinnes@gmail.comFlekkefjord
Florø T&IFflorovolley@outlook.comKinn
Fosen Volleyballklubbtorill.bakken@forsvarsbygg.noØrland
Fotlandsvåg ILmettehannisdal71@gmail.comOsterøy
Framnes ILmvdalane@hotmail.comKvam
Frode ILibjorli@gmail.comHustadvika
Froland ILleder@frolandil.noFroland
Fræna Volleyballklubbpost@fraenavolleyballklubb.noHustadvika
Fyllingen Volleyballpost@frodeandersen.netBergen
Førde Volleyballklubbleiar@fvbk.noSunnfjord
G.U.T.S, Klubbtonebondevikwestlie@gmail.comOslo
Gaular ILgaularidrettslag@gmail.comSunnfjord
Giske ILSteinar@energirad.noGiske
Gjerpen IF Allianseleder@gjerpenif.noSkien
Gjesdal ILleif.lauvas@vegvesen.noGjesdal
Gneist, ILilgneist@gneist.noBergen
Gran IL Volleyballhakanoztorun1@gmail.comGran
Grimstad Volleyballklubbglenndermann@hotmail.comGrimstad
Gro ILsiri@johslundal.noEtne
Grong ILjoriryan@online.noGrong
Grønnåsen ILpost@gronnasen.noBodø
Graakallen Volleyballklubbhenri@scheur.netTrondheim
GSIGsikangaroos@gmail.comGrimstad
Gulset Idrettsforeninggulset.volleyball@gmail.comSkien
Halden Volleyballklubbleder.hvk.styre@klubbkontor.noHalden
Halsakameratene ILmaja_solhaug@hotmail.comMeløy
Halsnøy ILarto.lindholm@eidemarine.comKvinnherad
Hamar Volleyballklubbpost@hvbk.noHamar
Hammerfest Volleyballklubbgunnarroee@gmail.comHammerfest
Haugesund Studentidrettslagkarina-nistov@hotmail.comHaugesund
Haugesund volleyballklubb KFUK-KFUMhaugesund.volleyballklubb@gmail.comHaugesund
Heskestad Idrettslagfwaldem@start.noLund
Hinna Volleyballpost@hinnavolleyball.noStavanger
Hitra Volleyballklubbhestnesmariann@hotmail.comHitra
Holstadpost@holstadvolley.comÅs
Hornindal ILanders.lodemel@hotmail.comVolda
Horten Volleyballklubbhortenvolleyball@gmail.comHorten
Huringen IFpost@huringen.noAsker
Hvaler Volleyballklubbpost@hvalervbk.noHvaler
Høken SKjbehanse@online.noAndøy
Hønefoss Volleyballklubbbente@skaug-transport.noRingerike
Håstein Idrettslaggunbritt@online.noBergen
Ibestad Idrettslagjohnsenvegar@gmail.comIbestad
Idrettslaget Roslederrosvolley@gmail.comAsker
Idun's ILidunidrettslag@gmail.comRisør
IL Bjørnjohn.veum@vegvesen.no; post@ilbjorn.noLuster
IL Framgoalstad@online.noStjørdal
IL Grykameratenegrykam@online.noAverøy
IL Jardarpost@jardar.noBærum
IL Norborgsunnivaaj@gmail.comÅlesund
IL Ravnvolleyball@il-ravn.noÅlesund
IL Sandleiar@ilsand.noSuldal
IL Skjergardleder@skjergard.noØygarden
Inderøy ILijb@bjerkans.netInderøy
Innstranda ILadm@iil.noBodø
Internat. School of Stavangerad@isstavanger.noStavanger
Isfjorden ILjohn@aaksafety.noRauma
Ivrig ILvolleyball@ivrig.noTønsberg
Jondal ILpost@jondalidrettslag.comUllensvang
Jølster ILkjell_ellen@hotmail.comSunnfjord
Kalnes ILkalnesvgs@viken.noSarpsborg
KFUM Stavanger Volleyballkfumvolleyball@gmail.comStavanger
KFUM- Voldapost@kfumvolda.noVolda
Klepp Volleyballagkleppvbl@hotmail.comKlepp
Kolberg Volleyballklubbkolberg.vbk@gmail.comFredrikstad
Kolbotn ILlene.sauvik@gmail.comNordre Follo
Koll, ILleder@kollvolley.noOslo
Kongsvinger Volleyballklubbkongsvingervolleyballklubb@gmail.comKongsvinger
Kopervik Volleyballklubbsaevarjokull@gmail.comKarmøy
Kringsjå Sportsklubbinderjeet.singh@kkf.noOslo
Kristiansand Sandvolleyballklubbtia@frassinoterra.noKristiansand
Kristiansand Student ILvolleyball@ksisport.noKristiansand
Kristiansand Volleyballklubbbeate.sofie.fosselie@kkg.vgs.noKristiansand
Kristiansund Volleyballklubbhegunders@gmail.comKristiansund
Krokstadøra ILn-h-li@online.noOrkland
Kråkstad ILkrakstadidrettslag@gmail.comNordre Follo
Kvernbit ILvolleyball@kvernbit.noAlver
Kvitsund ILkvitsundil@gmail.comKviteseid
Kvitsøy Idrettslagleder@kvitsoyil.noKvitsøy
Kvæfjord Idrettslagjan.meyer2015@outlook.comKvæfjord
Langevåg ILpost@langevagil.noSula
Larvik Volleyballklubbpost@lvbk.noLarvik
Laukvik ILromahar@online.noVågan
Lauvåsen IFgeir.vestbo@tratec.noKristiansand
Levangerstudentenes ILlsi_volleyball@hotmail.comVerdal
Lier Volleyballklubbliervolley@gmail.comLier
Lierne ILturid1970@hotmail.comLierne
Lillehammerstudentenes ILlillehammerstudentidrett@gmail.comLillehammer
Lindesnes KFUK/KFUM Volleyballkivik33@gmail.comLindesnes
Lister Volleyball Klubbsilje.stratveit@gmail.comLyngdal
Ljan Volleyanitaz1103@gmail.comOslo
Lovund Ungdoms- og Idrettslagleder@luil.noLurøy
Lyderhorn Volleyballklubblyderhornvbk@gmail.comBergen
Mandal VBKalexander@mandalvolley.noLindesnes
Manger ILleiarmangeril@gmail.comAlver
Masi ILMadelene.karlsson@deloma.noKautokeino
Mastra ILpost@mastra-il.noStavanger
Medby ILnaturop@nordlysnett.noAndøy
Melhus Idrettslaghammernes@outlook.comMelhus
Mosjøen Volleyballklubbmarte22ho@hotmail.comVefsn
Moss Volleymoss.volley@hotmail.comMoss
Mosvik ILmads.nervik@mosvik.netInderøy
Møhlenpris Idrettslagdavid@david.noBergen
Namsos Volleyballklubbmortendahl81@hotmail.comNamsos
Nesna ILi-walnum@online.noNesna
Nesodden Volleyballkl.leder@nvbk.noNesodden
NMBUI- Volleyballingrid-mira@hotmail.comÅs
Nordlys, ILidrettslagetnordlys@gmail.comKarasjok
Nordre Holsnøy ILstyret.nhil@gmail.comAlver
Nordre Sande ILpost@nsil.noHolmestrand
Norges Handelshøyskoles Idrettsforeningvolleyball.damer@nhhi.no;volleyball.herrer@nhhi.no; leder@nhhi.noBergen
NTNUIvolleyball-nestleder@ntnui.noTrondheim
NTNUI Gjøvikvolleyball@ntnuigjovik.noGjøvik
Nyborg Idrettslagvolleyball@nyborgil.noTrondheim
Oddavolleyhegesandsta@hotmail.noUllensvang
Oksen Idrettslagoksenidrettslag@gmail.comBærum
Oldenborg Idrætsselskaboldenborgstyreleder@gmail.comOslo
Oppdal IL Hovedlagettsporsheim@hotmail.comOppdal
Orstad ILjone.aasland@kleppnett.noKlepp
Oslo Sandvolleyballklubbpost@osvb.noOslo
Oslo Volleyterje.ropstad@oslovolley.noOslo
Oslostudentenes IKstyret@volley.osi.noOslo
Ottestad ILpost@ottestadil.noStange
Polonia Oslo Volleyball Klubbadamkubak@hotmail.comOslo
Porsgrunn Handicapidrettslagunanunds@online.noPorsgrunn
Raballder Volleyballinfo@raballder.noOslo
Raballder Volleyball Trondheimhakdahl@hotmail.comTrondheim
Radøy ILolav-na@online.noAlver
Randaberg IL Volleyball - grjonro@online.noRandaberg
Reima, ilfort@banenor.noTrondheim
Ringerike Sandvolleyballklubbbenteshermansen@gmail.comRingerike
Risnes ILtone.haugsvar@masfjorden.kommune.noMasfjorden
Risør Idrettslagthax@online.noRisør
Rjukan ILpost@rjukanvolley.noTinn
Rossvoll VBKrossvollvbk@yahoo.noKvam
Rødberg IFpost@rif3630.n0Nore Og Uvdal
Rønningen Sportsklubbsportsklubb@ronningen.fhs.noOslo
Røros ILvgrind@roros.netRøros
Sande Sportsklubbdagligleder@sandesk.noHolmestrand
Sandefjord Turn & Idrettsforeningvolleyball@stif.noSandefjord
Sandnes Volleyballklubbleder@sandnesvbk.noSandnes
Sarpsborg Volleyballklubbpost@sarpsborgvbk.noSarpsborg
Sauherad Idrettslagmay-britt.sauro@sor.noMidt-Telemark
Selbjørn ILdl@selbjornil.onmicrosoft.comAustevoll
Selbustrand Idrettslagthenga@online.noSelbu
Sengkathir sportsklubbpost@sengkathir.noOslo
Sentrum Volleyballklubbtiloa003@osloskolen.noOslo
SIF/Hessa ILdagligleder@sifhessa.noÅlesund
Siving UiB Idrettslagsiving.uib.idrett@gmail.comBergen
Skarphedin, Idrettslagetmari_tvinde@yahoo.noMidt-Telemark
Skedsmo idrettsklubbskedsmoidrettsklubb@gmail.comLillestrøm
Skjeberg Volleyballklubbpost@skjebergvbk.noSarpsborg
Skjoldar, ILhovedstyre@ilskjoldar.noVindafjord
Skoger ILingerid_b@hotmail.comDrammen
Skogsvåg ILskogsvag@online.noØygarden
Skotselv Volleyballklubbrichardgaathaug@gmail.comØvre Eiker
SkottlandStorbritannia
Skredderjordet Sandvolleyballklubblars.jacob.boe@isachsenas.noOslo
Skreia ILolems@hotmail.com, skreiail@gmail.comØstre Toten
Skånevik ILpost@skaanevikidrettslag.noEtne
SMIL Engavågensmilengavagen@gmail.comMeløy
Snåsa ILbakkenlarssen@gmail.comSnåsa
Solund IL-volleyballinfo@solundil.noSolund
Solværøyan UILbartol17@hotmail.comLurøy
Soløyvannet Sandvolleyballklubbjorgen_satrum@hotmail.comBodø
Sortland Volleyballklubbsortlandvbk@gmail.comSortland
Sotra Volleyballklubbleder@sotravolley.netØygarden
Spangereid ILspangereidil@gmail.comLindesnes
Spirit Lørenskogbenjamin.erdal@gmail.comLørenskog
Splint, ILxanderx.15@gmail.comGildeskål
Sportsklubben Rivalvolleyball@rivalsport.noMolde
SSK Skjetten Volleyballskjettenvolleyball@gmail.comLillestrøm
Stegaberg ILvolleyball@stegaberg.noTysvær
Steigen SPKwerner.gerhardsen@cermaq.comSteigen
Steinkjer Volleyballklubbsteinkjervbk@gmail.comSteinkjer
Steinkjerstudentenes ILsteinkjerstudentenesidrettslag@hotmail.comSteinkjer
Stjørdals-Blink, IL,post.stjordalsblink@gmail.comStjørdal
Stod ILidrettslaget@stod.noSteinkjer
Stord IL (Allianseidrettslag)volleyballgruppa@gmail.comStord
Stovner Sportsklubbvolleyball@stovnersk.noOslo
Straen VBKhr@grandworth.comStavanger
Strand Volleyballklubboyvind.svensen@skole.rogfk.noStrand
Strand-Ulv, ILvolleyball@strandulv.noKvinnherad
Strandvik ILidrettslag@i.strandvikjo.noBjørnafjorden
Strømmen IFinfo@strommen-if.noLillestrøm
Studentspretten ILstudentspretten@gmail.comSogndal
Staal Jørpeland ILrune.harestad@staal-il.noStrand
Sunnfjord Idrettslagrektor@sunnfjord.fhs.noSunnfjord
Svalbard Turn Idrettslagpost@svalbardturn.noSvalbard
Sveio ILsveiovolleyball@gmail.comSveio
Svelgen T&IFherborg_eikeland@hotmail.comBremanger
Sykkylven Volleyballklubbkma-roen@online.noSykkylven
Sylling IFper.tronslien@lierskolen.noLier
Søgne ILoeieland@online.noKristiansand
Søre Neset ILbard.terje.skogland@outlook.comBjørnafjorden
Tambarskjelvar,ILannemaritry@hotmail.comSunnfjord
Tamil Idrettslag Trondheimtamililtrondheim@gmail.comTrondheim
Teisen IFigor.rakanovic@gmail.comOslo
Testklubb IRtestklubb@epost.noDrammen
Testklubb KAnoen@idrettsforbundet.noLillesand
Tingvoll ILellinor.kringstad@gmail.comTingvoll
Tjongsfjord ILarnetore@gmail.comRødøy
Torridal ILpost@torridal.noKristiansand
Torvastad ILtil@torvastad.noKarmøy
TRIMIUSpost@trimius.noKongsberg
Trio, ILtrio.volleyball@gmail.comKvinnherad
Tromsøstudentenes ILtsivolley@gmail.com;gruppeansvarlig@tsidrett.noTromsø
Tron Volleyballklubbjardar@tronvbk.noTynset
Trondheim Ballklubbleder.tbk@gmail.comTrondheim
Trondheim Sandvolleyballklubbcamilla.rydning.bo@gmail.comTrondheim
Tyrifjord Videregående Skolespost@tyrifjord.vgs.noHole
Tønsberg Volleyballklubbtonsbergvbk@gmail.comTønsberg
Uggdal ILbmehammer@gmail.comTysnes
UiSi - Universitetet i Stavanger Idrettslagleder@uisi.noStavanger
Ullensaker VolleyballklubbRoozbehko@hotmail.comUllensaker
Valkyrien Idrettslagvil@valkyrien1898.noBergen
Valler Volleyballklubbj.vikan@gmail.comBærum
Vega ILjohnhelge1964@hotmail.comVega
Vegårshei ILtallak.bakken@gmail.comVegårshei
Vestby Idrettslagpost@vestbyil.noVestby
Vestfold Studentidrettslagleder@vsil.noHorten
Vestre Akers Skiklubanne.strandman@unit4.comOslo
Vigør FKpost@fkvigor.noKristiansand
Vik ILanne.guri.seim@accountor.noVik
Vika og Filipstad Sportsklubbvikasportsklubb@hotmail.comOslo
Vikersund IFeirik.roness@cgi.comModum
Viking, TIFvolleyball@tifviking.noBergen
Viksdalen ILterstval@online.noSunnfjord
Vikåsen Volleyoyvind.w.gregersen@ntnu.noTrondheim
Vina Volleyballklubbtrung_nguyen91@hotmail.comOslo
Vindafjord ILhilde.skipevaag@hotmail.noVindafjord
Vinje Idrettslagmorten.brastoyl@gmail.comVinje
Volda Student ILvsivolda@gmail.comVolda
Værangfjord Idrettslagchristinhiller@outlook.comRødøy
Vaaler IFeven@wenstad.noVåler i Innlandet
Ytterøy ILmonica.bjarkvik@hotmail.comLevanger
Øksnes Skoleidrettslaghanne.steen@biomar.noØksnes
Ørnes ILornes.idrettslag@gmail.comMeløy
Ørskog ILarefsnes@hotmail.comÅlesund
Øverbygd Idrettslagoverbygd.il@gmail.comMålselv
Ålesund Sandvolleyballklubbsveinis1@gmail.comÅlesund
Ålesund Volleyballklubbpost.aavk@gmail.comÅlesund
Åseral ILsynnove.aasland@hotmail.comÅseral
Åsheim Volleyballklubbtrym.holter@gmail.comTrondheim
Nyeste innlegg

Samarbeidspartnere

Cloudnames Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Antidoping Norge
Cloudnames Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Antidoping Norge

Start typing and press Enter to search