NM – Nasjonale mesterskap

Hver sommer arrangeres nasjonale mesterskap i sandvolleyball. Våre mesterskap, bortsett fra NM Regionlag, har åpen påmelding. Alle som er medlem i en av NVBFs klubber, kan delta. Spillere fra to ulike klubber kan stille lag sammen i mesterskap i sandvolleyball.

Medaljevinnerne NM senior 2021. Foto: Håkon Rambek

Norgesmesterskap sommeren 2022

NM Senior 2022 spilles i Oslo. Mesterskapet går over to helger, med kvalifisering 20.-21. august og hovedrunde 26.-28. august. Arrangør er Vegard Høidalen.

PROGRAM FOR NM SENIOR 2022

20.-21. august: Kvalifiseringsturnering
Lagene med høyest seeding, i tillegg til lag tildelt wild card, i alt 16 lag går direkte inn i hovedrunden. Resterende lag spiller turnering om 8 plasser. Kvalifiseringsturneringen spilles med dobbel eliminering.
26.-28. august: Hovedrunde
Fredag 26/8: Puljespill og 16.delsfinaler
24 lag i hver klasse fordelt på 8 puljer a 3 lag. Det spilles modifisert puljespill, dvs. seed 2 mot seed 3 der taper blir nr. 3 i pulja. Deretter spilles puljefinale mellom vinner første kamp og seed 1. I 16.delsfinale møtes puljetreere og puljetoere, mens puljevinnere går rett til 8. delsfinale lørdag.
Lørdag 27/8: Sluttspill – 8. delsfinaler og kvartfinaler
Søndag 28/8: Sluttspill – semifinaler og finaler

NM junior i sandvolleyball 2022 ble spilt tirsdag 26. juli til søndag 31. juli i Oslo.

NVBFs infoside for NM Junior 2022

I 2022 var Koll IL arrangør for 5. år på rad. Koll har avtale om å arrangere mesterskapet også sommeren 2023.

Klubbens egen nettside om arrangementet finner du HER.

Les NVBFs oppsummering fra NM Junior 2022 her.

NM Regionlag sandvolleyball 2022

NM Regionlag U17 Sandvolleyball ble spilt 1.-3. juli 2022, og Randaberg IL var arrangørklubb. Mesterskapet ble spilt på klubbens nye sandvolleyballanlegg.

Slik spilles NM Regionlag

Hvert lag består av seks spillere som konkurrerer parvis mot andre regioner. Kampene spilles nesten som en femsettskamp, og kampen er ferdig dersom stillingen i sett er 4-0 eller 3-1 til ett av lagene. Treneren skal bytte inn nye spillere i hvert sett, slik at alle lagets seks spillere har spilt minst ett av de fire settene. Dersom det står 2-2 i sett etter fire spilte sett, skal det spilles et Golden sett til 15. poeng. Da kan treneren velge hvilke to spillere som skal spille dette, uavhengig av hvem som har spilt sammen tidligere i kampen.

Les NVBFs oppsummering fra NM Regionlag 2022 her.

Tidligere mesterskap - oppdateres litt etter litt

Tabellen er under arbeid

ÅrstallArrangørMedaljevinnere mennMedaljevinnere kvinnerLink til resultat
2022Oslo Sandvolleyballklubb1.
2.
3.
1.
2.
3.
2021Kristiansand Sandvolleyballklubb1. Jonas Kvalen / Mathias Berntsen
2. Martin Olimstad / Lars Fredrik Tvinde
3. Kjetil Tellnes / Marius Pande
1. Ane Guro Hjortland / Sunniva Helland-Hansen
2. Ingrid Lunde / Emilie Olimstad
3. Victoria Kjølberg / Oda Ulveseth
NM senior 2021
2020Oslo Sandvolleyballklubb1. Hendrik Mol / Svein Solhaug
2. Christian Sørum / Mathias Berntsen
3. Markus Mol / Nils Gunnar Ringøen
1. Ane Guro Hjortland / Sunniva Helland-Hansen
2. Frida Berntsen / Birgitte Maaseide
3. Ingrid Lunde / Oda Ulveseth
NM senior 2020
2019KFUM Stavanger1. Hendrik Mol / Mathias Berntsen
2. Lars Retterholt / Daniel Bergerud
3. Jonas Tomter / Svein Solhaug
11. Alva Victoria Kjølberg / Ane Guro Hjortland
2. Janne Kongshavn Hordvik / Ingrid Lunde
3. Sunniva Helland-Hansen / Hanne Haugen Zylstra
2018KFUM Stavanger1. Svein Solhaug / Lars Retterholt
2. Martin Spinnangr / Tarjei Skarlund
3. Jonas Tomter / Stian Opsahl
1. Alva Victoria Kjølberg / Ane Guro Hjortland
2. Janne Pedersen / Emilie Olimstad
3. Ingrid Lunde / Oda Ulveseth
2017Oslo1. Mathias Berntsen / Anders Mol
2. Martin Spinnangr / Tarjei Skarlund
3. Jon Jørstad / Jørn Gamlemoen
1. Janne Pedersen / Hanne Haugen Zylstra
2. Oda Ulveseth / Ingrid Lunde
3. Victoria Faye Kjølberg / Ane Guro Hjortland
2016Oslo1. Øyvind Hordvik / Mathias Berntsen
2. Martin Spinnangr / Tarjei Skarlund
3. Daniel Bergerud / Svein Solhaug
1. Janne Pedersen / Hanne H. Aas
2. Janne Kongshavn / Victoria Faye Kjølberg
3. Ingrid Lunde / Oda Ulveseth
2015Oslo1. Geir Eithun / Iver Horrem
2. Øivind Hordvik / Lars Fredrik Tvinde
3. Lars Retterholt / Bjarte Usken
1. Janne Kongshavn / Hanne Haugen Aas
2. Ane Guro Tveit Hjortland / Tarina Gilen
3. Janne Pedersen / Cindy Treland
2014Oslo1. Geir Eithun / Iver Horrem
2. Runar Sannarnes / Christian Sørum
3. Øivind Hordvik / Bjarte Usken
1. Janne Kongshavn / Victoria Faye Kjølberg
2. Ingrid Lunde / Vilde Solvoll
3. Janne Pedersen / Cindy Treland
2013Drammen1. Øyvind Hordvik / Morten Kvamsdal
2. Daniel Bergerud / Henning Kjemperud Olsen
3. Geir Eithun / Iver Horrem
1. Janne Pedersen / Cindy Træland
2. Janne Kongshavn / Rita Eritsland
3. Irmelin Torsvik Sannarnes / Ane Guro Hjortland
2012Drammen1. Øivind Hordvik / Morten Kvamsdal
2. Mathias Loftesnes / Lars Fredrik Tvinde
3. Hendrik Mol / Lars Retterholt
I. Janne Pedersen / Cindy Treland
2. Ane Guro Hjortland / Janne Kongshavn
3. Rita Eritsland / Kjersti Hansen
2011Lier1. Øyvind Hordvik / Iver Horrem
2. Jørre Kjemperud / Kim Hellum
3. Vegard Høidalen / Geir Eithun
1. Katrine Maaseide / Ingrid Tørlen
2. Janne Kongshavn / Ragnhild Aas
3. Rita Eritsland / Cindy Treland
2010Bø i Telemark1. Iver Horrem / Øyvind Hordvik
2. Martin Spinnangr / Tarjei Skarlund
3. Jørre Kjemperud / Vegard Høidalen
1. Ingrid Tørlen / Vilde Solvoll
2. Janne Kongshavn / Ragnhild Aas
3. Rita Eritsland / Cindy Treland

Les om NM Senior 2021 her.

2022NM U15NM U17NM U19NM U21
ArrangørKoll ILKoll ILKoll ILKoll IL
KampoppsettNM U15 2022NM U17 2022NM U19 2022NM U21 2022
Medaljer jenter1. M. Viland Søreng / M. Halvorsen
2. M. Larsen / E. Rafol
3. H. Fossmark / N. Halgunset
1. S. Mol / B. Tveit
2. H. Næss Våge / T. Fosseli
3. L. Aksnes-Øystese / E. Rødal
1. S. Mol / K. Flatekvål
2. J. Tennøy / E. Pedersen
3. T. Fosseli / H. Mosvold
1. R. Jacobsen / J. Øines
2. L. Undheim / H. Mosvold
3. J. Tennøy / E. Pedersen
Medaljer gutter1. S. Kjemperud / T. Roness
2. A. Kaafjord / L. Ringøen
3. M. Tollefsen / E. Fasting
1. J. Gundersen / E. Tvinde
2. M. Kalstad / D. Klopstad
3. T. Pedersen / B. Undheim
1. O. Gundersen / L. Lauvland
2. E. Aas / J. Aasgard
3. O. Ingebrigtsen / E. Engås
1. S. Drolsum Klungsøyr / H. Solheim
2. E. Aas / J. Aasgard
3. B.. Utvik / B. Tjetland
2021NM U15NM U17NM U19NM U21
ArrangørKoll ILKoll ILKoll ILKoll IL
KampoppsettNM U15 2021NM U17 2021NM U19 2021NM U21 2021
Medaljer jenter1. L. Aksnes-Øystese / E. Rødal
2. T. Skjold / Z. Vaigafa
3. M. Steffensen / V. Sandvik
1. S. Mol / B. Tveit
2. I. Ekeland / T. Fosseli
3. U. Nordheim / I. Solvang
1. E. Isachsen / M. Windelstad
2. S. Mol / T. Kaelo
3. A. Vaigafa / P. Korkus
1. T. Jürgensen / B. Maaseide
2. F. Berntsen / J. Thelle
3. M. Grytøyr / M. Åsmul
Medaljer gutter1. S. Kjemperud / J. Ringøen
2. D. Stenberg / M. Lønning
3. T. Roness / J. Grydeland
1. E. Aas / M. Roness
2. E. Olsen / J. Utvik
3. J. Gundersen / F. Tjetland
1. H. Sæther / J. Sunde
2. A. Mol / H. Solheim
3. J. Utvik / B. Utvik
1. J. Sunde / B. Utvik
2. N. Ringøen / E. Brekke
3. A. Mol / H. Solheim
2020NM U15NM U17NM U19NM U21
ArrangørKoll ILKoll ILKoll ILKoll IL
KampoppsettNM U15 2020NM U17 2020NM U19 2020NM U21 2020
Medaljer jenter1. S. Mol / B. Tveit
2. T. Fosseli / E. Askeland
3. L. Aksnes-Øystese / E. Rødal
1. I. Roness / K. Flatekvål
2. S. Mol / B. Tveit
3. T. Fosseli / E. Pedersen
1. M. Windelstad / E. Isachsen
2. B. Maaseide / J. Thelle
3. R. Jacobsen / D. Jacobsen
1. F. Berntsen / B. Maaseide
2. M. Windelstad / E. Isachsen
3. M. Åsmul / T. Aksnes-Øystese
Medaljer gutter1. J. Gundersen / F. Tjetland
2. E. Tvinde / F. Slinning
3. O. Juliebø / T. Hopland
1. E. Aas / E. Strandbu
2. J. Bjørknes / O. Gundersen
3. A. Mol / J. Aasgard
1. M. Fosseli / J. Sunde
2. O. Ringøen / S. Ringøen
3. E. Molland / O. Halgunset
1. M. Fosseli / J. Sunde
2. H. Solheim / S. Klungsøyr
3. O. Halgunset / M. Søreng
2019NM U15NM U17NM U19NM U21
ArrangørKoll ILKoll ILKoll ILKoll IL
KampoppsettNM U15 2019NM U17 2019NM U19 2019NM U21 2019
Medaljer jenter1. S. Mol / M. Solberg
2. H. Visnes / S. Visnes
3. J. Tennøy / L. Jacobsen
1. J. Thelle / L. Volden
2. M. Duesund / M. Windelstad
3. L. Lavickyté / A. Rasmussen
1. M. Skaara / F. Lie
2. L. Askeland / V. Kleivane
3. M. Windelstad / M. Duesund
1. T. Aksnes-Øystese / B. Maaseide
2. P. Øfstaas / M. Åsmul
3. K. Saga / R. Lavickyte
Medaljer gutter1. E. Aas / J. Utvik
2. M. Roness / J. Kjemperud
3. D. Sundvor / E. Vik
1. L. Ekeland / B. Utvik
2. H. Solheim / S. Klungsøyr
3. J. Endresplass / J. Sunde
1. M. Mol / J. Sunde
2. E. Winje / J. Sørensen
3. O. Espeland / M. Søreng
1. N. Ringøen / M. Mol
2. S. Olsen / K. Riisland
K. Mosvold / Å. Sunde
2018NM U15NM U17NM U19NM U21
ArrangørKoll ILKoll ILKoll ILKoll IL
ResultaterNM U15 2018NM U17 2018NM U19 2018NM U21 2018
Medaljer jenter1. J. Håvaldsrud / I. Fugleskjelle
2. K. Flatekvål / J. Wigestrand
3. I. Roness / A. Yngsdal
1. M. Åsmul / T. Kaelo
2. B. Maaseide / J. Thelle
3. M. Windelstad / M. Duesund
1. K. Bogen / M. Dahl
2. F. Lie /L. Askeland
3. B. Maaseide /J. Thelle
1. R. Bjerland / K. Garder
2. K. Bogen / M. Dahl
3. T. Aksnes / G. Soltvedt
Medaljer gutter1. L. Lauvland / J. Bjørknes
2. O. Ingebrigtsen / J. Aasgard
3. E. Lervik / J. Utvik
1. M. Mol / M. Soltvedt
2. O. Halgunset / E. Molland
3. H. Sunde / J. Sunde
1. E. Brekke / N. Ringøen
2. I. Andersland / E. Åsmul
3. H. Sunde / J. Sunde
1. Å. Sunde / K. Mosvold
2. N. Ringøen / A. Ringøen
3. S. Olsen / T. Thorkildsen
2017NM U15NM U17NM U19NM U21
ArrangørKristiansand SKKristiansand SKKristiansand SKKristiansand SK
ResultaterNM U15 2017NM U17 2017NM U19 2017NM U21 2017
Medaljer jenter1. J. Thelle / T. Kaelo
2. M. Duesund / M. Windelstad
3. S. Maridal / E. Isachsen
1. F. Lie / L. Askeland
2. R. Lavickyte / B. Maaseide
3. J. Hansen / L. Volden
1. R. Bjerland / K. Garder
2. L. Sørbø / T. Aarrestad
3. M. Dahl / K. Bogen
1. S. Helland-Hansen / K. Garder
2. R. Bjerland / K. Lund Saga
3. M. Dahl / K. Bogen
Medaljer gutter1. B. Utvik / H. Flatebø
2. M. Fosselie / L. Lauvland
3. J. Aasgard / L. Ekeland
1. S. Olsen / F. Ingebrigtsen
2. O. Halgunset / E. Molland
3. S. Brandis / J. Sørensen
1. S. Olsen / B. Sletvold
2. K. Mosvold / T. Kleivane
3. E. Åsmul / I. Andersland
1. A. Sørum / M. Hansen
2. T. Thorkildsen / S. Olsen
3. S. Kvam / M. Bechmann-Hansen
2016NM U15NM U17NM U19NM U21
ArrangørKristiansand SKKristiansand SKKristiansand SKKristiansand SK
ResultaterNM U15 2016NM U17 2016NM U19 2016NM U21 2016
Medaljer jenter1. M. Åsmul / T. Kaelo
2. J. Hansen / M. Stakseng
3. S. Israelsen / J. Øines
1. T. Aarrestad / M. Dahl
2. L. Sørbø / K. Bogen
3. F. Berntsen / S. Balk
1. L. Sørbø / T. Aarrestad
2. M. Dahl / K. Bogen
3. J. Lie / V. Fosselie
1. L. Fossdal / S. Helland-Hansen
2. R. Bjerland / V. Fosseli
3. J. Lie / M. Aanensen Nybakk
Medaljer gutter1. M. Soltvedt / M. Mol
2. M. Fauske / M. Aasen
3. H. Sunde / J. Sunde
1. N. Ringøen / E. Brekke
2. I. Andersland / J. Helland-Hansen
3. T. Mæland / E. Adolfsen
1. E. Øfstaas / O. Sæther
2. H. Valen / B. Sletvold
3. T. Thorkildsen / S. Olsen
1. H. Aarrestad / A. Sørum
2. A. Ringøen / J. Roalkvam
3. E. Barna / M. Olimstad
2015NM U15NM U17NM U19NM U21
ArrangørKristiansand SKKristiansand SKKristiansand SKKristiansand SK
ResultaterNM U15 2015NM U17 2015NM U19 2015NM U21 2015
Medaljer jenter1. E. Ingeborgrud / F. Berntsen
2. B. Maaseide / P. Øfstaas
3. H. Eikeland / T. Aksnes

E.Ingeborgrud/F.Berntsen
1. M. Kragholm / J. Lie
2. K. Bogen / M. Dahl
3. E. Thue / K. Fauske
1. H. Thelle / L. Fossdal
2. K. Garder / E. Olimstad
3. M. Gilje / V. Demmene
1. H. Perrens / S. Helland-Hansen
2. H. Thelle / L. Fossdal
3. M. Viken / M. Bratlie
Medaljer gutter1. E. Brekke / N. Ringøen
2. E. Adolfsen / L. Johnsgaard
3. S. Brandis / J. Sørensen
1. A. Brandis / B. Sletvold
2. T. Kleivane / K. Mosvold
3. S. Olsen / S. Finne
1. I. Råheim / E. Øfstaas
2. M. Hansen / J. Thelle
3. E. Seljås / E. Barna
1. A. Mol / M. Berntsen
2. J. Fornes / E. Henriksveen
3. A. Sørum / H. Aarrestad
2014NM U15NM U17NM U19NM U21
ArrangørKristiansand SKKristiansand SKKristiansand SKKristiansand SK
ResultaterNM U15 2014NM U17 2014NM U19 2014NM U21 2014
Medaljer jenter1. E. Olimstad / F. Berntsen
2. T. Aarrestad / L. Sørbø
3. K. Bogen / E. Høigård
1. E. Olimstad / K. Lund Saga
2. M. Kragholm / M. Nybakk
3. K. Garder / V. Demmene
1. Garder/Lunde Fossdal
2. Poole/ Anfindsen
3. A. Askeland / V. Fosseli
1. H. Perrens / S. Helland-Hansen
2. M. Anfindsen / M. Poole
3. M. Dale / V. Lislevand
Medaljer gutter1. N. Ringøen / E. Brekke
2. Brandis / Thoresen
3. H. Bergsvik / D. Anda
1. O. Sæther / M. Hansen
2. C. Ruud / S. Ilic
3. T. Thorkildsen / A. Ringøen
1. O. Sæther / M. Hansen
2. E. Seljås / J. Vigre
3. C. Westtorp / S. Flåskjer
1. J. Fornes / M. Berntsen
2. C. Lindstøl / H. Lauten
3. E. Henriksveen / H. Aarrestad
2013NM U15NM U17NM U19NM U18 og U21
ArrangørKristiansand SKKristiansand SKKristiansand SKKristiansand SK
ResultaterNM U15 2013NM U17 2013NM U19 2013NM U18 og U20
Medaljer jenter1. K. Garder / T. Bjørnholt
2. K. Lund Saga / E. Olimstad
3. V. Fosselie / A. Askeland
1. I. Alvheim / I. Håvik
2. H. Thelle / L. Fossdal
3. V. Sørbø / M. Anfindsen
1. J. Varga / V. Lislevand
2. E. Sannarnes / K. Takvam
3. T. Morken / B. Morken
Jenter U21
1. S. Helland-Hansen / M. Bjørnøy Dale
2. M. Morken / R. Rørtveit
3. G. Key Frøberg / I. Kjosås
Jenter U18
1. E. Sannarnes / K. Takvam
2. H. Thelle / L. Fossdal
3. V. Sørbø / M. Anfindsen
Medaljer gutter1. J. Thelle / A. Brandis
2. J. Helland-Hansen / H. Nybråten
3. S. Olsen / V. Godtfredsen
1. F. Mork / J. Grongstad
2. E. Øfstaas / O. Herigstad
3. I. Råheim / J. Vigre
1. S. Alvheim / Ø. Håvik
2. J. Fornes / E. Henriksveen
3. A. Mol / M. Olimstad
Gutter U21
1. S. Mohajer / H. Lauten
2. H. Aarrestad / M. Berntsen
3. J. Fornes / H. Hole
Gutter U18
1. S. Flåskjer / J. Langlo
2. E. Øfstaas / E. Hansen
3. C. Westtorp / O. Raftevold
2012 KristiansandNM U17NM U18NM U19NM U20
Medaljer jenter1. Marita Bjørnøy Dale / Hanna Sofie Perrens
2. Karina Takvam / Eirin Torsvik Sannarnes
3. Kjersti Norveel / Live Aasbø
1. Marita Bjørnøy Dale / Hanna Sofie Perrens
2. Karina Takvam / Eirin Torsvik Sannarnes
3. Kjersti Norveel / Live Aasbø
1. Fanny Andrea Bjørnholt / Victoria Kjølberg
2. Susann Jægtnes Bech / Benedicte Maaseide
3. Cecilie Woie / Lisbeth Woie
1. Andrine Faleide/Susanna Salanto
2. Fanny Andrea Bjørnholt/Vicotoria Kjølberg
3. Benedicte Maaseide/Susann Jægtnes Bech
Medaljer gutter1. Mathias Berntsen / Anders Mol
2. Henrik Hole / Aleksander Sandlie Sørum
3. Håkon Berg / Håvard Aarrestad
1. Christian Sørum / Aleksander Sørum
2. Sindre Stranden / Kai Loyd Hesthammer
3. Bjarne Huus / Torstein Husø
1. Bjarne Huus / Christian Sørum
2. Henrik Lauten / Carl Christian Lindstøl
3. Håkon Berg / Håvard Aarrestad
1. Ask Helland-Hansen / Sjur Føyen
2. Kristian Kjøllesdal / Håvard Råheim
3. Sadeg Mohajer Moghari / Truls Sletvold
2011 RjukanNM U17NM U18NM U19NM U20
Medaljer jenter1. Susann Jægtnes Bech / Benedicte Maaseide
2. Madeleine Eriksen Solheim / Lisbeth Woie
3. Henriette Benum / Ragni Steen Knudsen
1. Susann Jægtnes Bech / Benedicte Maaseide
2. Sissel Eline Bjørnevik / Michelle Dåstøl
3. Fanny Andrea Bjørnholt / Victoria Kjølberg
1. Kristine Hansine Hjembo / Oda Johanne Ulveseth
2. Fanny Andrea Bjørnholt / Victoria Kjølberg
3. Andrine Faleide / Oda Longvastøl
1. Ane Guro Hjortland / Irmelin Torsvik Sannarnes
2. Kristine Hansine Hjembo / Oda Johanne Ulveseth
3. Camilla Nergård / Signe Marie Taubøll
Medaljer gutter1. Sondre Raa Alvheim R. / Ørjan Håvik
2. Aleksander Sørum / Christian Sandlie Sørum
3. Kai Loyd Hesthammer / Sindre Aalvik Stranden
1. Bjarne Nikolai Huus / Mathias Strømmen
2. Kristoffer Larsen / Hendrik Nikolai Mol
3. Aleksander Sørum / Christian Sandlie Sørum
1. Eivind Andersen / Einar Torjusen
2. Kristoffer Larsen / Hendrik Nikolai Mol
3. Sadegh Mohajer Moghari / Truls Paulsen
Sletvold
1. Runar Torsvik Sannarnes / Andreas Takvam
2. Sadegh Mohajer Moghari / Truls Paulsen
Sletvold
3. Eivind Andersen / Einar Torjusen
2010 FørdeNM U17NM U18NM U19NM U20
Medaljer jenter1. Cecilie Woie / Lisbeth Woie
2. Fanny Andrea Bjørnholt / Victoria Kjølberg
3. Benedicte Maaseide / Michelle Dåstøl
1. Benedicte Maaseide / Michelle Dåstøl
2. Kristine Hansine Hjembo / Alicia V. Wenneberg
3. Rakel Maria Wiken / Oda Heggedal Longvastøl
1. Ane Guro Hjortland / Maren Rygh
2. Vilde Waaler Loland / Rebekka Aase Bahr
3. Solveig Helvik Morken / Malene Morken
1. Caroline Holst Kavli / Tarina Gilen
2. Mari Bergum Berget / Ingrid Festø
3. Vilde Waaler Loland / Rebekka Aase Bahr
Medaljer gutter1. Ørjan Håvik / Sondre Raa Alvheim
2. Bjarne Nikolai Huus / Sondre Prestegård Igelkjøn
3. Kristoffer Larsen / Torstein Steen Søvik Husø
1. Einar Torjusen / Eivind Eikeland Andersen
2. Christian Sandlie Sørum / Andre Fornes
3. Sjur Føyen / Ask Helland-Hansen
1. Lars Fredrik Tvinde / Jonas Kvalen
2. Andre Fornes / Jarle Fornes
3. Leonard Hornnes / Kristian Kjøllesdal
1. Lars Tveit Retterholt / Runar Lahti
2. David Pedersen / Svend-Eirik Honningsvåg
Pedersen
3. Svein Solhaug / Jonas Nordvik Tomter
Nyeste innlegg

Samarbeidspartnere

Cloudnames Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Antidoping Norge
Cloudnames Mikasport Mizuno Nordic Choice Hotels Norwegian Antidoping Norge

Start typing and press Enter to search